מאמרים

דלתות פנים וכניסה בירושלים

איך בודקים עם דלת כניסה היא טובה במיוחד?

דלת כניסה טובה היא דלת כבדה. דלת שעשויה ממתכת מצופה עץ או חומר גימור אחר שמייפה אותה. כך היא תוכל לשמור על כניסת הבית בצורה טובה ולעצור פריצה של גנבים דרכה. עוד תכונה חשובה לדלת כניסה היא שהיא אמורה לבודד את פנים הבית מחוץ לבית. בירושלים, במיוחד בחורף, קר ודלת כניסה כזו בירושלים יכולה לדאוג שבתוך הבית יהיה חם ונעים. כך גם היא חוסכת עלויות הסקה. כמו כן, בעזרת הוספת מנגנוני נעילה משלימים, אפשר ליצור דלתות מעוצבות לעילא, פונקציונליות ואיתנות, השומרות על הכניסה בלי להתפשר על ביטחון בעבור סגנון.

דלתות בירושלים יכולות להיות פשוטות כמו דלתות מעץ, המתאימות לדירות שכורות, או דלתות מורכבות ומעוצבות שעשויות מאלונימיום בשילוב זכוכית, שהן עמידות יותר. דלתות מעץ פשוטות לתוך הבית, יתרונן שעלותן זולה אך חסרונן הוא שאיכותן ירודה: הן נוטות להתקע, חורקות ואחרי כמה שנים של שימוש נוטות לא להסגר טוב. בקיצור, דלתות כאלו טובות בעיקר לדירות סטודנטים בירושלים, כלומר כפיתרון דיור זמני. אם בכל זאת רוצים להשקיע באיכות קצת טובה יותר , אפשר להשתמש בדלתות עץ מצופות פורניר. זהו ציפוי פלסטי ששומר שהדלת לא תתפרק או תתקלק כעבור כמה שנים והוא משווה לדלת מראה יוקרתי אך ביתי. ניתן לעצב דלת כזו לפי טעמכם האישי ובאיזה צבע שתרצו אותה, שיהפוך את אותה דירת סטודנטים למקום מזמין במיוחד.

אבל מה קורה כשהבית שלכם הוא בירושלים, או במילים אחרות אתם ירושלמים בלב ובנשמה? אז מגיע העניין האמיתי: דלתות חזקות שאוטמות את חלקי הבית לבידוד (כך שאם מופעל מזגן בחלק אחד של הבית ולא רוצים שיעבור לחלק אחר, הבידוד הזה עוזר לשמור על קור החדר הממוזג. עובד גם עם חימום אגב). דלתות אלו עשויות אלומיניום בשילוב זכוכית, ברמת גימור מצוינת העומדת בכל תווי התקן הישראליים: גם נותן מראה יפה וגם עמיד לאורך שנים. את הדלתות הירושלמיות האלו אפשר להתאים אותן לכל פתח ולכל דרישה של קבלן או שוק מוסדי אחר.

יש עוד סוגי דלתות בירושלים: יש דלתות למינטו, שהוא ציפוי איכותי שנותן עמידות גבוהה לדלת; יש שלייפ שלייק, שניתן לחרוץ עליהן דוגמאות כיד הדמיון הטובה עליכם ויש גם דלתות עמידות למים ויש… אתם יודעים מה? בואו לראות את הדלתות שלנו בירושלים; קבעו איתנו פגישה ואנחנו נראה לכם את כל מגוון הדלתות שיש לנו, אנחנו בטוחים שאחת מהן תתאים לכם במיוחד.